Kim jesteśmy?

Nazywamy się Wiktor i Weronika. Jesteśmy małżeństwem z Lublina.  Dlaczego akurat otworzyliśmy  sklep z gadżetami chrześcijańskimi? Chcemy żyć wiarą w Boga na poważnie, chcemy aby przenikała każdą część naszego życia. Nie zawsze jednak  tak było. Razem pochodzimy z wierzących rodzin, gdzie w wierzę i tradycji byliśmy wychowywani, dopiero od kilku lat zrozumieliśmy sens naszej wiary. Wiara  przestała być dla nas martwym zwyczajem, a stała się relacją z Bogiem. Relacją, którą chcesz celebrować każdego dnia, nie tylko od święta.  Jeśli przeżyłeś podobne doświadczenie, wiesz, że życie potem nie jest już takie samo.  Radości, jaką daje osobiste spotkanie z Bogiem nie da się zatrzymać tylko dla siebie. Skoro życie z Bogiem może być takie piękne, dlaczego nie podzielić się tym z drugim człowiekiem ?

 

Skąd pomysł na sklep?

Pomysł na sklep wziął się z Bożego natchnienia i pewnego deficytu. Bożym natchnieniem, było to aby dzielić się swoją wiarą wszędzie tam gdzie jesteśmy, w sposób jaki drugiego człowieka można zaskoczyć. Deficytem okazał się brak gadżetów chrześcijańskich, które możesz zarówno zabrać do pracy, na spacer  jak i tych, którymi urządzisz swój dom. To co nas inspiruję to Słowo Boże, którego wciąż jest za mało wokół nas. Prosta forma i krótka treść do najlepszy nośnik Ewangelii dla współczesnego człowieka. Według tej reguły chcemy tworzyć nasze gadżety. Chcemy aby każda rzecz niosła ze sobą wartościowe przesłanie,  miała ciekawy wygląd i była okraszona szczyptą humoru.

Co z tą nazwą ?

Nazwa „Boskarzecz” to coś więcej niż przedmioty z Bożym przesłaniem. Słowa odnoszą się również do największego przymiotu Boga jakim jest  miłosierdzie. „Boskarzecz” to miłosierdzie objawiające się przez bezwarunkową miłość do człowieka. Naśladując w tym Boga, największym czynem miłosierdzia wobec innych ludzi jaki możesz uczynić jest głoszenie im Dobrej Nowiny. Nie zawsze możesz to zrobić bezpośrednio przez rozmowę, pomoc, ewangelizację. Warto wykorzystać każdą okazję, może prosty przedmiot, będący świadectwem tego że wierzysz możesz zainspirować do wiary i skłonić do pytań.

 

Coś więcej niż sklep?

Ewangelii głoszonej dzisiaj nie trzeba reklamować ani bronić. To co można zrobić to znaleźć sposób w jaki można dotrzeć z nią do współczesnego człowieka, zwłaszcza tego, który jest poza Kościołem . Oprócz gadżetów, tworzymy materiały multimedialne jak plakaty, filmy, angażujemy się w organizację wydarzeń chrześcijańskich.  Jeśli chcesz stworzyć produkt, który będzie promował  organizowane przez Ciebie wydarzenie chrześcijańskie,  rekolekcje, napisz do nas, możemy Ci w tym pomóc.  


Informacja

Nowe produkty

Promocje

Tagi